Доїльний візок

Доїльний візок FLAСO - це комплектна пересувна установка. Всі компоненти змонтовані на платформі міцної одноосьової ходової частини. Практичний тримач комплекту деталей доїльного апарату полегшує вашу працю. Регулюючий клапан і вакуумметр піклуються про оптимальне налаштуванні вакууму. Пульсація здійснюється пневматичним способом через високопродуктивний комбінований комплект деталей доїльного апарату. Вакуумний насос працює з змінним струмом 230 В.

Ширина візка складає тільки 45 см, вага оптимізована. Ви можете вибрати легке 30- літрове акрилове відро доїльного апарату або якісне 26 – літрове відро доїльного апарату з високоякісної нержавіючої сталі.

Доїння за допомогою пересувних установок для овець є найбільш простим і економічним для маленьких господарств. Можливість здійснювати зручне одночасне доїння двох тварин дозволяє скоротити робочий час. Робота з цим обладнанням, є першим кроком до механічного доїння і Ви можете порівняти, як збільшиться виробництво і якість молока. Ці установки включають нові доїльні апарати, що здійснюють ніжне доїння і постійний масаж, зберігаючи здоров’я вимені.

По виконаних функціях дані установки підготовлені для здійснення щоденного доїння з високою продуктивністю. Дизайн доїльних установок зручний, що робить ці установки легко транспортуючими і вимагаючими мінімум зусиль.

Доїльний візок для кіз FLACO