Вівчарство

Доїльний візок

Доїльний візок FLAСO - це комплектна пересувна установка. Всі компоненти змонтовані на платформі міцної одноосьової ходової частини. Практичний тримач комплекту деталей доїльного апарату полегшує вашу працю. Регулюючий клапан і вакуумметр піклуються про оптимальне налаштуванні вакууму. Пульсація здійснюється пневматичним способом через високопродуктивний комбінований комплект деталей доїльного апарату. Вакуумний насос працює з змінним струмом 230 В. Ширина візка […]

Подвійна годівниця з поїлкою

Для  овець. Розміри (ДxВxШ): 260 x 120 x 75 см (без перекриття). Ширина кормової решітки близько 7 см!

Рулонна годівниця з поїлкою

Для овець. Бічні решітки регулюються за розміром рулону. Розміри (ДxШ): 150 x 200 см. Ширина кормової решітки близько 10 см!

Пристінна годівниця MR 100

Для овець. З задньою стінкою, навісна. Розміри (ДxВxШ): 100 x 65 x 70 см Ширина кормової решітки близько 7 см!

Пристінна годівниця М100

Для  овець. Розміри (ДxВxШ): 100 x 65 x 44 см.

Транспортер для годівлі

Виготовляємо та монтуємо згідно вимог замовника автоматичні системи подачі кормів для кіз.

Транспортер для годівлі

Виготовляємо та монтуємо згідно вимог замовника автоматичні системи подачі кормів для кіз.

Обладнання для змішування і мелення

Обладнання для змішування і мелення - 1 тонна. Обладнання для змішування і мелення - 2 тонни. Млин молотковий(12,5 к.с.): Окреме помольне відділення. Може перемолоти 1 тонну кормів за 40 хвилин. Змішувач (7,5 к.с.): Забезпечений спеціальним бункером для додаткового випадання продуктів, які не перемелюються. Центральна вісь з коловоротом 3-х керуючих ремнів. Електроустановка: Центральна панель управління.

Доїльний зал Карусель (внутрішній)

Доїльний зал карусель для овець (внутрішній) дозволяє ефективно доїти великі стада овець при мінімальній кількості доярів-операторів. Наші доїльні зали карусель для овець відрізняються високою надійністю та невеликою вартістю, що дозволяє досягнути більшої рентабельності виробництва молока при тій же ціні на молочні продукти з овечого молока. Більше деталей за тел. 067 5935940. Особливості: Ідеальне  рішення для […]

Доїльний зал Карусель (зовнішній)

Доїльний зал Карусель (зовнішній)

Один із варіантів доїльного залу для овець є зовнішня карусель, де дояр стоїть ззовні платформи. Особливості: Ідеальне рішення для стада, більше ніж 300 тварин. Платформа доїльного залу виготовлена ​​відповідно до найсуворіших випробувань якості. Швидкість обертання платформи регулюється за допомогою електронної панелі управління. Система автоматичної подачі на середину доїльного зала (у комплекті). Міцна конструкція механізму.